Vyberte si kategorii
Stůl s hliníkovým rámem a skleněnou deskou Alutapo - Zahrada
Stůl s hliníkovým rámem a skleněnou deskou Alutapo - Zahrada
1 z 1
Nové

Stůl s hliníkovým rámem a skleněnou deskou Alutapo

(7038717650)
Cena
3 999 Kč
K dispozici
2 ks
1 ks
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
1 sleduje
Doprava
Kurýr 469 Kč
Kurýr s dobírkou 499 Kč
Osobní převzetí
Jičín
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Prodáme stůl s hliníkovým rámem a skleněnou deskou Alutapo Creatop lite. Rozměr stolu: 160 / 95 x 74 cm. Nový, poškozený kartonový obal. Jsme prodejce zahradního vybavení. Původní cena: 7999 Kč.


Stůl Alutapo není výjimečný jen svým designem, kdy se skleněná deska jakoby vznáší nad hliníkovým rámem, ale je i skvěle praktický. Unikátní skleněná deska Creatop lite je odlita s velmi odolného bezpečnostního skla, silného 8 mm, které je odolné vůči poškrábání a snadno se udržuje. Stůl lze výškově seřídit pro vyrovnání nerovného podkladu. Barevná kombinace tmavě šedého rámu a šedě zabarveného skla působí nesmírně elegantně.

Prodáme stůl s hliníkovým rámem a skleněnou deskou Alutapo Creatop lite. Rozměr stolu: 160 / 95 x 74 cm. Nový, poškozený kartonový obal. Jsme prodejce zahradního vybavení. Původní cena: 7999 Kč. Stůl Alutapo není výjimečný jen svým designem, kdy se skleněná deska jakoby vznáší nad hliníkovým rámem, ale je i skvěle praktický. Unikátní skleněná deska Creatop lite je odlita s velmi odolného bezpečnostního skla, silného 8 mm, které je odolné vůči poškrábání a snadno se udržuje. Stůl lze výškově seřídit pro vyrovnání nerovného podkladu. Barevná kombinace tmavě šedého rámu a šedě zabarveného skla působí nesmírně elegantně.
Nabídka č. 7038717650Zobrazení: 5