Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Teleskopické pákové nůžky, kovadlin. BELLOTA 3441 - Zahradní technika
Teleskopické pákové nůžky, kovadlin. BELLOTA 3441 - Zahradní technika
1 z 1
Nové

Teleskopické pákové nůžky, kovadlin. BELLOTA 3441

Kup teď
Cena
1 190 Kč
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Kurýr Zdarma
Kurýr s dobírkou 30 Kč
Osobní převzetí
Litomyšl
Doba dodání 2-3 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Teleskopické pákové nůžky, kovadlin. BELLOTA 3441
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Teleskopické pákové nůžky, kovadlinkové BELLOTA 3441-TEL

Parametry:

hmotnost: 1150 g
délka: 600 / 900 mm
max. průměr střihu: 45 mm

  • kovadlinové nůžky – pro prořezávání dřevnatých, suchých a tvrdých větví, hliníková kovadlinka pro nižší opotřebení, rukojeti ze zesíleného polyamidu

Výhody:

  • kompletní nabídka pro jakékoli prořezávací a udržovací práce na zahradě
  • zubatý spodní nůž a kovadlinka pro vyšší stabilitu a snadnější řez
  • čistý řez bez námahy, oba nože s nepřilnavým povrchem
  • stabilní a pohodlný tlumicí systém díky velké kontaktní ploše

Vlastnosti:

  • ergonomická rukojeti, lehké a vyvážené, vyrobené z vyztuženého polyamidu
  • výsuvné a lehké duté rukojeti vyrobené z hliníku
  • vysoká střižná síla – modely se systémem zvýšení síly střihu
  • tepelně ošetřená ostří pro snadnější stříhání a vyšší odolnost

Použití:

  • pro prořezávání silných větví, suchých i čerstvých, v různých výškách

 

Společnost Bellota je v současné době na evropském trhu již více než sto let. V současné době byla tato značka také uvedena na Český trh. Bellota zaměstnává přibližně 3000 lidí po celém světě, má řadu továren (Španělsko, Mexiko, Kolumbie, Venezuela, USA, Dánsko), je jedním z největších výrobců zahradnické a stavební techniky na světě. Společnost vyrábí vysoce kvalitní vybavení pro profesionály, stejně jako spolehlivé nářadí pro zahradnictví, každý si může zvolit správné vybavení pro své potřeby. Všechny kovové části jsou pečlivě kované z jednoho kusu, 2x kalené a broušené.

 

 

Každý výrobek od Belloty má k dispozici veškeré náhradních díly.

 

 

 

 

 

VÝROBEK JE NOVÝ.

Na zboží je vystaven daňový doklad včetně dvouleté záruky.

Sledujte i ostatní naše aukce a plaťte pouze jedno dopravné.

http://aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=22838018

V našich dalších aukcích najdete:

Fiskars, Gardena, domácí potřeby, sady nerezového, titanového a měděného nádobí, sportovní potřeby, posilovací stroje, nářadí, vybavení dílen a domácností, zahradní potřeby, elektro spotřebiče, pneumatiky a mnoho dalšího.

Teleskopické pákové nůžky, kovadlinkové BELLOTA 3441-TEL Parametry: hmotnost: 1150 g délka: 600 / 900 mm max. průměr střihu: 45 mm kovadlinové nůžky – pro prořezávání dřevnatých, suchých a tvrdých větví, hliníková kovadlinka pro nižší opotřebení, rukojeti ze zesíleného polyamidu Výhody: kompletní nabídka pro jakékoli prořezávací a udržovací práce na zahradě zubatý spodní nůž a kovadlinka pro vyšší stabilitu a snadnější řez čistý řez bez námahy, oba nože s nepřilnavým povrchem stabilní a pohodlný tlumicí systém díky velké kontaktní ploše Vlastnosti: ergonomická rukojeti, lehké a vyvážené, vyrobené z vyztuženého polyamidu výsuvné a lehké duté rukojeti vyrobené z hliníku vysoká střižná síla – modely se systémem zvýšení síly střihu tepelně ošetřená ostří pro snadnější stříhání a vyšší odolnost Použití: pro prořezávání silných větví, suchých i čerstvých, v různých výškách Společnost Bellota je v současné době na evropském trhu již více než sto let. V současné době byla tato značka také uvedena na Český trh. Bellota zaměstnává přibližně 3000 lidí po celém světě, má řadu továren (Španělsko, Mexiko, Kolumbie, Venezuela, USA, Dánsko), je jedním z největších výrobců zahradnické a stavební techniky na světě. Společnost vyrábí vysoce kvalitní vybavení pro profesionály, stejně jako spolehlivé nářadí pro zahradnictví, každý si může zvolit správné vybavení pro své potřeby. Všechny kovové části jsou pečlivě kované z jednoho kusu, 2x kalené a broušené. Každý výrobek od Belloty má k dispozici veškeré náhradních díly. VÝROBEK JE NOVÝ. Na zboží je vystaven daňový doklad včetně dvouleté záruky. Sledujte i ostatní naše aukce a plaťte pouze jedno dopravné. http://aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=22838018 V našich dalších aukcích najdete: Fiskars, Gardena, domácí potřeby, sady nerezového, titanového a měděného nádobí, sportovní potřeby, posilovací stroje, nářadí, vybavení dílen a domácností, zahradní potřeby, elektro spotřebiče, pneumatiky a mnoho dalšího.

Nabídka č. 5040143461 Vystaveno 15.07. 14:07 Zobrazení: 6