chevron_left Topinkovače

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Počet topinek
Značka Příkon
Vlastnosti Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Nejlepší Topinkovače

Značka
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 51 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Cena, nejdražšíkeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 51 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
1 nabídek na stránce
Seznam nabídek
Populární nabídky
1

Opékáte si topinky postaru na pánvi? Tak to musíte počkat, než se pánvička rozehřeje, a pokud není nepřilnavá, tak použít i několik kapek oleje. Topinkovač vám čekání na křupavé nasucho opečené topinky zkrátí, a navíc díky němu můžete pečivo také rozmrazovat.

Podle čeho vybrat opékač topinek

Když už jste se pro koupi topinkovače rozhodli, orientujte se při jeho volbě hlavně tím, kolik topinek dokáže pojmout. Čím větší rodina, tím větší by měl být váš topinkovač. Existují topinkovače na dvě, čtyři, a dokonce i šest topinek. Příkon vám pak poslouží jako vodítko při určování rychlosti opékání topinek. Ty nejrychlejší opékače topinek mají příkon od 2 000 W a stihnou je už za 2 minutky. Pomalejším modelům to může trvat až čtyři minuty. Co se týče materiálu, lze vybírat mezi plastovými a nerezovými topinkovači. Mezi základní funkce každého moderního toustovače pak patří regulace intenzity opečení topinek a rozmrazování. Také by se vám mohl hodit opékač, který disponuje nástavcem na rozpékání pečiva či zásobníkem na drobky. Ten lze vyndat a vyčistit, takže v topinkovači nedochází k jejich přepalování.


Další funkce topinkovače

Některé opékače topinek mají extra funkce jako časovač, zvukové či světelné upozornění na ukončení opékání, jednostranné opékání nebo centrování topinek pro rovnoměrné opečení. Dále některé topinkovače zvládnou udržovat teplotu hotových topinek či topinky po opečení vysunout do dostatečné výšky, aby je bylo možné snadno vyndat.


Jestli milujete i tousty, pořiďte si sendvičovač, s opečením panini vám pomůže kontaktní gril a vaflovač se vám bude hodit pro přípravu domácích vaflí.Zobrazit méně keyboard_arrow_up