Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Umisleep, dokonalá maska ​​na spaní pro spáče na boku/197  - undefined
Umisleep, dokonalá maska ​​na spaní pro spáče na boku/197  - undefined
Umisleep, dokonalá maska ​​na spaní pro spáče na boku/197  - undefined
Umisleep, dokonalá maska ​​na spaní pro spáče na boku/197  - undefined
Umisleep, dokonalá maska ​​na spaní pro spáče na boku/197  - undefined
Umisleep, dokonalá maska ​​na spaní pro spáče na boku/197  - undefined
Umisleep, dokonalá maska ​​na spaní pro spáče na boku/197  - undefined
Umisleep, dokonalá maska ​​na spaní pro spáče na boku/197  - undefined
Umisleep, dokonalá maska ​​na spaní pro spáče na boku/197  - undefined
1 z 8
Rozbaleno

Umisleep, dokonalá maska ​​na spaní pro spáče na boku/197

Skončeno
3 přihazovali
33 Kč
Ukončeno v pátek 26. 4. 2024, 20:52:00
Vyhráno uživatelem j...i
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 79 Kč
Zásilkovna s dobírkou Od 105 Kč
Zásilkovna s dobírkou SK Od 115 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Umisleep, dokonalá maska ​​na spaní pro spáče na boku/197
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Doba záruky (měsíců)

Upgradovaná maska ​​na spaní Umisleep, dokonalá maska ​​na spaní pro spáče na boku, 3D ultra měkké pohodlné masky na oči pro spící ženy, muži, děti s nastavitelným popruhem, šátek na cestování/spánek/zdřímnutí


Perfect Sleep Mask for Side Sleepers: Upgradovaná maska ​​na spaní Umisleep těsně přiléhá k obrysům spánků, design výškového rozdílu na obou stranách dokonale tlumí tlak na spánky při spánku na boku. Díky tomu budete lépe spát a relaxovat.

Jaké jsou funkce 3D oční masky? : Spojená 3D konturovací miska činí tuto masku na oči prodyšnější a netlačí na vaše oční bulvy a nos. Navíc hlubší design očních důlků nebude dřít vaše řasy.

Dokonale odřízněte světlo: Tento neviditelný nosní můstek této spací oční masky je navržen tak, aby účinně odřízl světlo ze spodní části nosu a přinesl vám zcela tmavé prostředí pro spánek. S ním můžete dobře spát kdykoli a kdekoli.

Cool Feeling: Trápí vás pocení při nošení očních masek? Pokud ano, tato chladivá noční maska ​​je vaší dokonalou volbou. Kryt očí je vyroben z oboustranné ledové hedvábné tkaniny, super prodyšný a není horký.

Proč zvolit značku Umisleep?: Značka Umisleep se řadu let zaměřovala na masky na spaní a pomohla 200 milionům lidí užít si lepší spánek. Pokud nejste spokojeni, slibujeme, že budeme tvrdě pracovat na vyřešení vašeho problému. Kontaktujte nás, odpovíme do 24 hodin.

Prodyšná a pohodlná maska ​​na spaní: Měli jste někdy problémy s 3D maskami na oči, které udržují vaše oči a obličej v teple? Pokud ano, prodyšná maska ​​na spaní je perfektní volbou. Tato maska ​​na spaní Umisleep je vyrobena z oboustranné ledové hedvábné tkaniny, která je lehká a super prodyšná, aniž by byla dusná a pomáhá vám spát pohodlněji a prodyšněji.

Prémiový nastavitelný ramenní popruh: značka Umisleep se léta zaměřuje na masky na spaní. Mnoho uživatelů má problémy s ramínky, které se snadno trhají, a také se suchými zipy, které se jim zamotávají do vlasů. Takže používáme vylepšenou gumičku, kvalita je lepší, nebojte se lámání nebo zacuchávání vlasů. Kvalita vašeho spánku se výrazně zlepší. Nastavitelné ultratenké elastické pásky padnou na všechny obvody hlavy


-----------------------------------------------

- Pouze rozbalené zboží! 


 - Aukce od koruny!


- V případě dražby více produktů,  musí být platba uhrazena  max. do 10 dnů od první vyhrané aukce.


- Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku.


- V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!Upgradovaná maska na spaní Umisleep, dokonalá maska na spaní pro spáče na boku, 3D ultra měkké pohodlné masky na oči pro spící ženy, muži, děti s nastavitelným popruhem, šátek na cestování/spánek/zdřímnutí Perfect Sleep Mask for Side Sleepers: Upgradovaná maska na spaní Umisleep těsně přiléhá k obrysům spánků, design výškového rozdílu na obou stranách dokonale tlumí tlak na spánky při spánku na boku. Díky tomu budete lépe spát a relaxovat. Jaké jsou funkce 3D oční masky? : Spojená 3D konturovací miska činí tuto masku na oči prodyšnější a netlačí na vaše oční bulvy a nos. Navíc hlubší design očních důlků nebude dřít vaše řasy. Dokonale odřízněte světlo: Tento neviditelný nosní můstek této spací oční masky je navržen tak, aby účinně odřízl světlo ze spodní části nosu a přinesl vám zcela tmavé prostředí pro spánek. S ním můžete dobře spát kdykoli a kdekoli. Cool Feeling: Trápí vás pocení při nošení očních masek? Pokud ano, tato chladivá noční maska je vaší dokonalou volbou. Kryt očí je vyroben z oboustranné ledové hedvábné tkaniny, super prodyšný a není horký. Proč zvolit značku Umisleep?: Značka Umisleep se řadu let zaměřovala na masky na spaní a pomohla 200 milionům lidí užít si lepší spánek. Pokud nejste spokojeni, slibujeme, že budeme tvrdě pracovat na vyřešení vašeho problému. Kontaktujte nás, odpovíme do 24 hodin. Prodyšná a pohodlná maska na spaní: Měli jste někdy problémy s 3D maskami na oči, které udržují vaše oči a obličej v teple? Pokud ano, prodyšná maska na spaní je perfektní volbou. Tato maska na spaní Umisleep je vyrobena z oboustranné ledové hedvábné tkaniny, která je lehká a super prodyšná, aniž by byla dusná a pomáhá vám spát pohodlněji a prodyšněji. Prémiový nastavitelný ramenní popruh: značka Umisleep se léta zaměřuje na masky na spaní. Mnoho uživatelů má problémy s ramínky, které se snadno trhají, a také se suchými zipy, které se jim zamotávají do vlasů. Takže používáme vylepšenou gumičku, kvalita je lepší, nebojte se lámání nebo zacuchávání vlasů. Kvalita vašeho spánku se výrazně zlepší. Nastavitelné ultratenké elastické pásky padnou na všechny obvody hlavy ----------------------------------------------- - Pouze rozbalené zboží! - Aukce od koruny! - V případě dražby více produktů, musí být platba uhrazena max. do 10 dnů od první vyhrané aukce. - Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku. - V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!

Nabídka č. 7061496132 Vystaveno 21.04. 20:04 Zobrazení: 16