Vyberte si kategorii
Vonný Olej - Čerstvá Bavlna, 10ml - Lékárna a zdraví
Vonný Olej - Čerstvá Bavlna, 10ml - Lékárna a zdraví
1 z 1

Vonný Olej - Čerstvá Bavlna, 10ml

(7046495222)
Cena
64 Kč
K dispozici
9 ks
1 ks
Žádný sledující
Doprava
Balíkovna od 59 Kč
Zásilkovna od 75 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Vůně bavlny je jemná jako čerstvě vyprané prádlo. Evokuje čistě uklizený byt a i když nemá žádné terapeutické účinky, pohladí po duši a to se také počítá!

Stačí kápnout 2-3 kapičky do vody v aromalampě nebo 2 kapičky na pytlík ve vysavači ten vám při vysávání provoní byt. Můžete kápnout i do čističky vzduchu ,odpařovače či difuzéru.

Naše vonné oleje vydrží vonět velmi dlouho, protože jsou ředěny olejem vyrobeným z dipropylenglykolu (DPG). DPG je běžný olejový nosič, který se používá k ředění vonných olejů, aby byly účinnější.
Vůně bavlny je jemná jako čerstvě vyprané prádlo. Evokuje čistě uklizený byt a i když nemá žádné terapeutické účinky, pohladí po duši a to se také počítá! Stačí kápnout 2-3 kapičky do vody v aromalampě nebo 2 kapičky na pytlík ve vysavači ten vám při vysávání provoní byt. Můžete kápnout i do čističky vzduchu ,odpařovače či difuzéru.Naše vonné oleje vydrží vonět velmi dlouho, protože jsou ředěny olejem vyrobeným z dipropylenglykolu (DPG). DPG je běžný olejový nosič, který se používá k ředění vonných olejů, aby byly účinnější.
Nabídka č. 7046495222Zobrazení: 1