Vyberte si kategorii
Vonný Olej, Santalové Dřevo, 10 ml - Lékárna a zdraví
Vonný Olej, Santalové Dřevo, 10 ml - Lékárna a zdraví
1 z 1

Vonný Olej, Santalové Dřevo, 10 ml

(7046495937)
Cena
64 Kč
K dispozici
9 ks
1 ks
Žádný sledující
Doprava
NOVÉ
Balíkovna nyní doručuje i na adresu
Balíkovna od 59 Kč
Zásilkovna od 75 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Dřevitá, hluboká, ale jemná a nasládlá vůně santalového dřeva je spíše vůní mužů, ale omámí i ženské čichové buňky. Vonný olej ze santalového dřeva má antiseptické, protizánětlivé, diuretické, dezinfekční ,sedativní a tonizující účinky. Uvolňuje svaly, nervy a cévy. Pomáhá proti křečím, bolestem a při kašli. Vůně santalového dřeva odpuzuje hmyz.

Naše vonné oleje vydrží vonět velmi dlouho, protože jsou ředěny olejem vyrobeným z dipropylenglykolu (DPG). DPG je běžný olejový nosič, který se používá k ředění vonných olejů, aby byly účinnější.
Dřevitá, hluboká, ale jemná a nasládlá vůně santalového dřeva je spíše vůní mužů, ale omámí i ženské čichové buňky. Vonný olej ze santalového dřeva má antiseptické, protizánětlivé, diuretické, dezinfekční ,sedativní a tonizující účinky. Uvolňuje svaly, nervy a cévy. Pomáhá proti křečím, bolestem a při kašli. Vůně santalového dřeva odpuzuje hmyz.Naše vonné oleje vydrží vonět velmi dlouho, protože jsou ředěny olejem vyrobeným z dipropylenglykolu (DPG). DPG je běžný olejový nosič, který se používá k ředění vonných olejů, aby byly účinnější.
Nabídka č. 7046495937Zobrazení: 3