Vyberte si kategorii
Vonný Olej Ylang-Ylang 10 ml - Lékárna a zdraví
Vonný Olej Ylang-Ylang 10 ml - Lékárna a zdraví
1 z 1
Cena
64 Kč
K dispozici
9 ks
1 ks
Žádný sledující
Doprava
NOVÉ
Balíkovna nyní doručuje i na adresu
Balíkovna od 59 Kč
Zásilkovna od 75 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
Ylang-ylang téměř kouzelná rostlinka. Sladká a smyslná vůně Ylang Ylang vytvoří pocit euforie, uklidní vás a navodí pocit klidu. Má antidepresivní účinky, tak že uklidní vaši nervovou soustavu, zbaví vás stresu a špatné nálady. Pomůže i při nespavosti a únavě, Pokud se spálíte, škrábnete či pořežete, pomůže vám s hojením. Ylang Ylang má antiseptické účinky. Snižuje riziko infekce a dokonce i tetanu. Chrání před infekcemi jak bakteriálními tak i plísňovými. Osvědčil se i při snižování vysokého krevního tlaku, léčbě zánětu žaludku, střev či močových cest. Uklidňuje srce, léčí impotenci , zmírňuje premenstruační syndrom , pomáhá při nachlazení.

Myslím, že tento úžasný vonný olej z Ylang Ylang musí mít doma každý!

Naše vonné oleje vydrží vonět velmi dlouho, protože jsou ředěny olejem vyrobeným z dipropylenglykolu (DPG). DPG je běžný olejový nosič, který se používá k ředění vonných olejů, aby byly účinnější.
Ylang-ylang téměř kouzelná rostlinka. Sladká a smyslná vůně Ylang Ylang vytvoří pocit euforie, uklidní vás a navodí pocit klidu. Má antidepresivní účinky, tak že uklidní vaši nervovou soustavu, zbaví vás stresu a špatné nálady. Pomůže i při nespavosti a únavě, Pokud se spálíte, škrábnete či pořežete, pomůže vám s hojením. Ylang Ylang má antiseptické účinky. Snižuje riziko infekce a dokonce i tetanu. Chrání před infekcemi jak bakteriálními tak i plísňovými. Osvědčil se i při snižování vysokého krevního tlaku, léčbě zánětu žaludku, střev či močových cest. Uklidňuje srce, léčí impotenci , zmírňuje premenstruační syndrom , pomáhá při nachlazení.Myslím, že tento úžasný vonný olej z Ylang Ylang musí mít doma každý!Naše vonné oleje vydrží vonět velmi dlouho, protože jsou ředěny olejem vyrobeným z dipropylenglykolu (DPG). DPG je běžný olejový nosič, který se používá k ředění vonných olejů, aby byly účinnější.
Nabídka č. 7046495488Zobrazení: 1