Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
DOBROČINNÝ PRODEJ RARITNÍCH VÍN PRO LÉKAŘE BEZ HRANIC - Vína
DOBROČINNÝ PRODEJ RARITNÍCH VÍN PRO LÉKAŘE BEZ HRANIC - Vína
1 z 1

DOBROČINNÝ PRODEJ RARITNÍCH VÍN PRO LÉKAŘE BEZ HRANIC

Aukce
Žádný příhoz
1 000 Kč
Končí v pátek 28. 6. 00:37
Kolik přihodit?

nebo
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
Doprava a platba
Balíkovna Od 63 Kč
Zásilkovna ČR přes Aukro na výdejní místo Od 71 Kč
Osobní převzetí
Moravská Nová Ves
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
DOBROČINNÝ PRODEJ RARITNÍCH VÍN PRO LÉKAŘE BEZ HRANIC
Popis předmětu
Typ vína
Země původu
Obsah cukru
Přívlastek
Oblast
Ročník

DOBROČINNÝ PRODEJ RARITNÍCH VÍN PRO LÉKAŘE BEZ HRANIC

Vinaři pro Lékaře bez hranic "Posíláme pomoc dál...

Vinaři z tornádové oblasti se spojili, aby jejich vybraná raritní vína pomohla šířit zdravotní péči do všech koutů světa prostřednictvím Lékařů bez hranic. Máte rádi víno? Nebo ho darujete jako dárek? Prosím kupte si láhev vína, či víc a podpořte Lékaře bez hranic. PODPOŘÍTE LÉKAŘE BEZ HRANIC A VÍNO BERTE JAKO BONUS. Vína jsou výjimečná pro výjimečné příležitosti s přáteli.

Pokud je částka pod vínem, o které máte zájem vyšší, než je Váš rozpočet na víno. NEVADÍ, SLOŽTE SE NA NĚJ S KAMARÁDY, PROTOŽE DOBRÉ VÍNO NEPIJEME SAMI, ALE S LIDMI, KTERÉ MÁME RÁDI A CHCEME JE UCTÍT, TAK SE SNIMA MŮŽETE NA VÍNO I SLOŽIT.

VEŠKERÝ VÝTĚŽEK Z PRODEJE VÍNA OBDRŽÍ „LÉKAŘI BEZ HRANIC“ NA POMOC POTŘEBNÝM.

Ing. Richard Tichý Hrušky

Chardonnay 2016, trať Podsedky, suché, staré keře (rok výsadby 1962), cukernatost hroznů 24,4°, staré keře, RESERVA (zrálo v keramické nádobě a následně 16 měsíců v novém velkém vypáleném sudu z francouzského dubu), nečiřeno, nefiltrováno, spontání malolaktická fermentace, stříbrná medaile VINEX 2019

Budeme se snažit doručit do Vánoc

Všechny prosím za velkorysost.Na projektu pracuje mnoho lidí s vysokým nasazením, ale vše vzniklo na poslední chvíli... Děkuju za pochopení.


Kdo jsou Lékaři bez hranic?Lékaři bez hranic poskytují zdravotnickou a humanitární pomoc v konfliktních oblastech, po přírodních katastrofách a při epidemiích již přes 50 let. Ve více než 70 zemích světa každoročně léčí, očkují a operují miliony lidí. Zároveň přinášejí svědectví a upozorňují na krize, jejichž důsledky se snaží zmírňovat. Za svou činnost Lékaři bez hranic v roce 1999 získali Nobelovu cenu za mír.

Více informací naleznete na https://www.lekari-bez-hranic.cz/


Za Vaši podporu předem děkujeme!

Lékaři bez hranic & František Trojan

Děkujeme, že nám umožňujete pomáhat tam, kde je to nejvíc zapotřebí.

DOBROČINNÝ PRODEJ RARITNÍCH VÍN PRO LÉKAŘE BEZ HRANIC Vinaři pro Lékaře bez hranic "Posíláme pomoc dál... Vinaři z tornádové oblasti se spojili, aby jejich vybraná raritní vína pomohla šířit zdravotní péči do všech koutů světa prostřednictvím Lékařů bez hranic. Máte rádi víno? Nebo ho darujete jako dárek? Prosím kupte si láhev vína, či víc a podpořte Lékaře bez hranic. PODPOŘÍTE LÉKAŘE BEZ HRANIC A VÍNO BERTE JAKO BONUS. Vína jsou výjimečná pro výjimečné příležitosti s přáteli. Pokud je částka pod vínem, o které máte zájem vyšší, než je Váš rozpočet na víno. NEVADÍ, SLOŽTE SE NA NĚJ S KAMARÁDY, PROTOŽE DOBRÉ VÍNO NEPIJEME SAMI, ALE S LIDMI, KTERÉ MÁME RÁDI A CHCEME JE UCTÍT, TAK SE SNIMA MŮŽETE NA VÍNO I SLOŽIT. VEŠKERÝ VÝTĚŽEK Z PRODEJE VÍNA OBDRŽÍ „LÉKAŘI BEZ HRANIC“ NA POMOC POTŘEBNÝM. Ing. Richard Tichý Hrušky Chardonnay 2016, trať Podsedky, suché, staré keře (rok výsadby 1962), cukernatost hroznů 24,4°, staré keře, RESERVA (zrálo v keramické nádobě a následně 16 měsíců v novém velkém vypáleném sudu z francouzského dubu), nečiřeno, nefiltrováno, spontání malolaktická fermentace, stříbrná medaile VINEX 2019 Budeme se snažit doručit do Vánoc Všechny prosím za velkorysost.Na projektu pracuje mnoho lidí s vysokým nasazením, ale vše vzniklo na poslední chvíli... Děkuju za pochopení. Kdo jsou Lékaři bez hranic?Lékaři bez hranic poskytují zdravotnickou a humanitární pomoc v konfliktních oblastech, po přírodních katastrofách a při epidemiích již přes 50 let. Ve více než 70 zemích světa každoročně léčí, očkují a operují miliony lidí. Zároveň přinášejí svědectví a upozorňují na krize, jejichž důsledky se snaží zmírňovat. Za svou činnost Lékaři bez hranic v roce 1999 získali Nobelovu cenu za mír. Více informací naleznete na https://www.lekari-bez-hranic.cz/ Za Vaši podporu předem děkujeme! Lékaři bez hranic & František Trojan Děkujeme, že nám umožňujete pomáhat tam, kde je to nejvíc zapotřebí.

Nabídka č. 7026020301 Vystaveno 21.06. 00:06 Zobrazení: 6